Kaymakam AYDIN’ın 10 Kasım Mesajı
 
İlçemiz Kaymakamı Sayın Hüseyin Aydın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 80. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kaymakam Aydın mesajında, "Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyeti irtihalinin 80. yılında şükran ve saygıyla yad ediyoruz. Atatürk önderlik ettiği istiklal mücadelemiz, elde ettiği eşsiz zaferler ve milletimizi müşterek bir ideal etrafında birleştirerek kurduğu Cumhuriyetimiz ile tüm dünyanın takdirini kazanmış kahraman bir asker, tarihe, insanlığa ve mazlum milletlere örnek olmuş saygın bir liderdir. Milletçe, Türkiye Cumhuriyetini çağdaş dünyanın güçlü bir devleti olarak O'nun işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine ulaştırmanın azim ve kararlılığını yüreğimizde taşıyoruz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; vefatının 80. yıldönümünde cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.