İlçemiz Kaymakamı Mustafa KÖLEOĞLU yeni yıl mesajı yayınladı.Kaymakam KÖLEOĞLU Mesajında şunları kaydetti:

 

"Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni beklentileri de beraberinde getirmektedir.

 

Geride bıraktığımız 2016 yılı, ülkemiz ve dünya namına çok büyük değişimlere, dönüşümlere; maalesef, çoğunlukla da üzücü hadiselere sahne oldu. Gerçekleşen terör saldırıları milletçe hepimizi üzdü, üzüyor. Bununla birlikte, coğrafyamızda yaşanan ve halen devam eden savaş ve insanlık dramı, acılarıyla hafızalarımızda; kara bir leke olarak da tarih sayfalarında yerini aldı.

 

Acısı-tatlısı, sevinci-hüznü, baharı-kışıyla bir yılı daha geride bırakırken, ülkemiz ve ilçemiz adına güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2017 yılına Güceli hemşirelerim ile kavuşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyorum. 2017 yılının sevgi, barış, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen olduğu, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği, toplumsal dayanışma duygularımızın pekiştiği, terörden ve şiddetten uzak, barışı, huzuru, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi, ilçemiz, ülkemiz ve tüm insanlık alemine parlak bir geleceği müjdeleyen bir yıl olmasını Yüce Allah'tan niyaz eder, tüm Gücelilerin ve her derecedeki kamu görevlisi arkadaşımın yeni yılını kutlar, 
Selam, sevgi ve saygılarımı sunarım." dedi