Kaymakam Mustafa Köleoğlu Koltuğunu Zuhal Turhan’a Devretti
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin kuruluşunun 97. yıldönümü kapsamında Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Ortaokulu  öğrencilerinden Zuhal Turhan, Ayşenaz Çayan ve Ülkü Çoşkun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kahir Al ve öğretmenleri ile birlikte İlçemiz Kaymakamı Sayın Mustafa Köleoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve öğrencilere daha çok kitap okumaları yönünde tavsiyelerde bulunan İlçemiz Kaymakamı Mustafa Köleoğlu koltuğunu İlçemiz öğrencilerini temsilen Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrencisi Zuhal Turhan’a devretti.
23 Nisan Kaymakamı Zuhal Turhan yetkililere okul bahçelerinin düzenlenmesi ile fındık verimini düşüren küf hastalığının önlenmesi konusunda çiftçilerin bilgilendirilmesi talimatını verdi.
Ziyaretin son bölümünde öğrencilere çeşitli hediyeler veren İlçemiz Kaymakamı Sayın Mustafa Köleoğlu biz, sizlerin daha iyi şartlarda eğitim almanızı, donanımlı ve yetenekli birer birey olarak yetişmenizi sağlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Sizlerinde başarılı birer öğrenci ve birey olmanızı temenni ediyorum. Dedi.