Nisan Ayı Halk Günü Toplantısı Sarıyar Köyünde Yapıldı
İlçemize bağlı Sarıyar Köyünde düzenlenen Nisan ayı halk günü toplantısında; İlçemiz Kaymakamı Mustafa Köleoğlu vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini dinledi.
Sarıyar İlköğretim okulunda düzenlenen halk günü toplantısında konuşan İlçemiz Kaymakamı Mustafa Köleoğlu, ayda bir yapılması planlanan halk toplantılarında vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve birlikte çözüm üretmek istediklerini belirterek,”Çeşitli problemleri en hızlı ve etkin bir şekilde tespit etmek, daha kapsamlı bir çözüme kavuşturmak amacıyla vatandaşlarımızla bir araya geldik.
Devlet millet için vardır ilkesi ile hareket ederek vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek,  ihtiyaç ve eksikliklerin giderilmesi için adaletli şekilde davranmak bizim görevimizdir. Düzenlenen toplantılarla sorunların daha kapsamlı tespit edileceğine, etkin ve hedefini bulan çözümlere ulaşılacağına inanıyorum. Tespit edilen sorunlar ile vatandaşlarımızın bize ilettiği taleplerin  imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturulması için gayret gösteriyoruz.” Dedi.
Sarıyar Köyünde düzenlenen halk günü toplantısına, İlçe Kaymakamı Mustafa Köleoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Ergün Karadere, İlçe Yazı İşleri Müdürü Serkan Orhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kahir Al, SYDV Müdürü Özcan Yerlikaya, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü İbrahim Kılıç, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Zeyni AL, Köy Muhtarı Mürsel Kütük ile vatandaşlar katıldı