Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları İlçemizi Ziyaret Etti
Bakanlar Kurulunun 21.06.2017 tarih ve 2017/10458 sayılı Valiler Kararnamesi ile İlimize atanan Valimiz Harun Sarıfakıoğulları ilimizdeki görevine başlamasının akabinde ilçemizi ziyarette bulundu.
 
Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları ve beraberindeki heyette bulunan İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İlçemiz Hükümet Konağı önünde  Kaymakamımız Mustafa Köleoğlu, belediye başkanı, siyasi parti temsilcileri ve kurum amirleri tarafından  karşılandılar.
 
Akabinde Kaymakamlık Makamına geçilerek İlçe Kaymakamımız tarafından hazırlanan brifing Sayın Valimize arz edilerek ilçe sunumu yapıldı.
 
Yapılan ilçe sunumunda Kaymakamımız Mustafa Köleoğlu ilçemizin sayısal verileri ile birlikte potansiyeli, yatımları, sorun, ihtiyaç ve önerilerini dile getirdi.
 
Sayın Valimiz brifing boyunca çeşitli konular hakkında değerlendirme yaptı. Toplantıya katılanlar tarafından ifade edilen hususlar  da değerlendirildikten sonra kaymakamımız tarafından sunum hakkında kapanış bilgisi verildi. Sayın Valimizin kapanış konuşmasının ardından hükümet konağı ve belediye binasını gezerek, ilçede aile ziyaretlerinde bulunarak ilçemizden ayrıldılar
İSAY2 Galeri