İlimiz Valisi Sayın Hasan Karahan İlçemizi Ziyaret Etti
 
İlçemiz Kaymakamı Mustafa Köleoğlu, Belediye Başkanı Aytekin Geçgel ve daire müdürleri tarafından karşılanan Vali Karahan, ilçede yapımı tamamlanan yeni hükümet konağı ve kapalı spor salonu ile yapımı devam eden belediye düğün salonu inşaatında incelemede bulundu.
 
İlçemiz Kaymakamı Mustafa Köleoğlu İlçemizde yapılan yatırımlar hakkında Vali Sayın Karahan'a brifing sundu; Brifing'de İnşaatına 2014 yılında başlanılan yeni hükümet konağının bittiğini ve dairelerimizin binaya taşınma işlemlerinin en kısa zamanda tamamlanacağını kaydetti.
 
İlçenin son derece modern bir hizmet binasına kavuşmasından duyduğu memnuniyeti belirten Vali Karahan, hükümet konağındaki eksikliklerin ve taşınma işleminin bir an önce tamamlanarak hizmete girmesi ile yapımı tamamlanan 300 kişilik kapalı spor salonunda da incelemede bulunan Vali Karahan, spor salonunun bir an önce Gençlik Spor İlçe Müdürlüğüne devri için gerekli yazışmaların yapılması talimatını verdi.
 
Yapımına 25 Şubat 2017 gibi başlanılan ve inşası devam eden Belediye Düğün Salonu inşaatında da incelemede bulunan Vali Karahan, Belediye Başkanı Aytekin Geçgel’den bilgi aldı.
 
Son olarak Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Karahan, Başkan Geçgel’den çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldı.
İSAY2 Galeri