Tapu Müdüründen, Kaymakam Köleoğlu’na  ziyaret
İlçemiz Kaymakamı Mustafa KÖLEOĞLU; Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 170. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Tapu Müdürü Selcen KAHYAOĞLU YÜCEL’i kabul etti.
Kaymakam Köleoğlu kabulde yaptığı konuşmada, Tapu ve Kadastro teşkilatının devletin en önemli ve en köklü kurumlarından birisi olduğunu hatırlatarak, kuruluşu Osmanlıya kadar dayanan kurumun herkesin mal varlığının güvencesini sağlayan önemli bir kurum olduğunu belirtti. Son yıllarda tapu ve kadastro hizmetlerinde yapılan çalışma ve gayretlerle vatandaşların tapu hizmetlerinden memnuniyetinin de önemli ölçüde arttığını belirten Kaymakam Köleoğlu, artık tapu dairelerinde vatandaşların saatlerce sıra beklemediğini ifade etti. 170 yıllık tecrübesiyle mülkiyet ve buna ilişkin hakların tesisi ile görevli olan kurumun, özellikle son dönemlerde teknolojik altyapısını güçlendirmesi ile sunduğu hizmet kalitesini arttırdığını ifade eden Kaymakam Köleoğlu, mesai mefhumu gözetmeden çalışan tapu personelini de ayrıca tebrik etti.
Tapu müdürü Selcen KAHYAOĞLU YÜCEL ise 170. yıl kutlamaları hakkında bilgiler vererek, yaptıkları çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Kaymakam Köleoğlu ile ziyarette kendilerini yalnız bırakmayan İlçemiz daire amirlerine teşekkür etti.