Vefatının 78. Yıldönümünde Atatürk’ü Saygı,
Minnet ve Rahmetle Anıyoruz
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78. yıldönümü nedeniyle tören düzenlendi. Tören Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşunun akabinde istiklal marşı okundu.
 
 Anma programı İlçemiz Güce Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Programla devam etti. Program;  Saygı Duruşunun akabinde İstiklal Marşımızın okunması,  günün anlam ve önemini belirten konuşmanın  İlçe Milli Eğitim Müdürü Altan Ekmen tarafından yapılmasının ardından öğrencilerimiz tarafından Atatürk ve 10 Kasım ile ilgili şiirler ile yerli ve yabancı basının Atatürk ile ilgili söyledikleri sözler okunması ve Atatürk Oratoryo gösterisi ile devam etti. Program  İlçemiz Okullarının düzenlemiş oldukları çeşitli dallardaki etkinlik yarışmalarında ilk üçe giren öğrencilere ödül takdimi ve hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
Programa İlçe Kaymakamımız Mustafa Köleoğlu, Belediye Başkanı Aytekin Geçgel, Siyasi Parti İlçe Başkanları, daire amirleri, okul müdürleri, öğrenciler, sivil toplum kuruluş yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.
İSAY2 Galeri