Orhan TAVLI
23/07/1991-23/09/1993
Yüksel ÜNAL
26/03/1994-1997
Adem ARSLAN
1997-1999
Hüseyin TAŞKIN ((Vekâleten)
(İlçe Özel İdare Müdürü))
1999-2000
Mehmet TÜRKÖZ
22/03-17/09/2002
Vedat YILMAZ
02/05/2003-18/09/2004
Yasin ÖZCAN
07/06/2006-28/09/2007
http://www.erzincan.gov.tr/idariyapi/images/ahmet-turkoz.jpg
Ahmet TÜRKÖZ
07/04/2008-11/08/2010
Musa EVİN
19/02/2011-06/08/2013
 
Yavuz AKYOL
19/08/2013-26/09/2014